Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Gdzie na odpoczynek po pracy w branży BHP?

Praca w branży bhp jest bardzo wymagająca. Każdemu z nas należy się czasami odpoczynek. Tutaj nasuwa się pytanie - gdzie pojechać aby chociaż na chwilę oderwać się od tej męczącej roboty. Nie będę odkrywczy, gdy napiszę że wszystko i tak zależy od zasobności naszego portfela. Jeżeli mamy dzieci to ciekawym pomysłem może być wycieczka do Disneylandu w Paryżu. Kraina bajki Kraina, w której nie mówi się o finansach, podatkach, o wojnie ani o żadnej innej przykrej sprawie. O czym mowa..

2015-12-16

Wiatrówki - Jakie zasady BHP zachować?

Bardzo popularnym rodzajem broni, która to nie wymaga pozwolenia jest na terenie naszego kraju, wiatrówka. Warto więc wiedzieć, że wiatrówki są popularnym określeniem karabinku pneumatycznego, bądź też pistoletu pneumatycznego. Jak używać wiatrówki? Obecnie ten rodzaj broni jest używany w strzelectwie pneumatycznym czyli sporcie olimpijskim ale także i w rekreacji. Należy pamiętać też, że przy kontakcie z wiatrówką trzeba zachować odpowiednie zasady BHP tak jak w przypadku każdej inn..

2015-08-31

Polskie obuwie BHP do kupienia w Kudowie Zdrój

Najsolidniejsze i najbardziej wytrwałe obuwie robocze można znaleźć w Polsce. Jest ono znane pod tym względem na całym świecie . Cechuje się wysoką jakością materiałów, z których jest wykonane, dla tego może się pochwalić takimi atutami. Marki produkujące Polskie obuwie są często wynagradzane za jakość na światowym rynku. Różnorodność wzorów jakie są dostępne potrafią nie raz zaskoczyć i przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Kolorystyka butów ochronnych Kol..

2013-12-16

Bezpieczeństwo podczas prac nad płytami drogowymi betonowymi

Tworzenie płyt drogowych betonowych jest to proces, podczas którego dokonuję się wszelkich zmian właściwości fizycznych jak i chemicznych tworzywa . Wkłada się w to bardzo wiele czasu jak i ciężkiej pracy. Nasza firma mieszcząca się we Wrocławiu zapewnia każdemu klientowi profesjonalną obsługę, pomoc jaki i szereg usług związanych z transportem, oraz doradztwem w zakresie prefabrykatów betonowych. Jak powstają płyty betonowe? Toczenie, frezowanie, szlifowanie czy spawanie to tylk..

2013-12-10

Analiza laboratoryjna w Chinach

Na rynku znajdziemy wiele firm oferujących pomoc w transporcie towarów zakupionych w Chinach, oraz zapewnieniu całej logistyki i wsparcia. Niezwykle ważną sprawą przy sprowadzaniu produktów z tego rejonu świata jest zadbanie odpowiednie certyfikaty umożliwiające przywóz do Polski oraz sprzedaż w naszym kraju. Wszystko o imporcie z Chin Nie należy tego lekceważyć, gdyż możemy zostać za to ukarani. Analizę laboratoryjną w Chinach zakupionych przez nas produktów radzimy zlecić pewnej firmie, k..

2012-12-17

Odzież ocieplana (termoaktywna) a prawo pracy

Dlaczego odzież robocza powinna być dopasowana indywidualnie do każdego przedsiębiorstwa i czy powinna być zapewniana przez pracodawców? Według obowiązującego prawa pracy pracodawca jest zobowiązany do wyposażenia pracownika w taką odzież jeżeli stanowisko, na którym ma pracować może powodować zabrudzenia jego własnej odzieży. Kiedy pobrać odzież roboczą? Taka odzież robocza powinna zostać wydana pracownikowi przed podjęciem pracy, gdyż niedopuszczalne jest by pracownik używał własnej odz..

2012-11-09

Transport międzynarodowy sprzętu BHP, Chiny - Polska

Transport międzynarodowy towarów związanych z odzieżą roboczą i BHP nie ma nic wspólnego z reklamowanymi w telewizji uśmiechniętymi kierowcami. To naprawdę męcząca i ciężka fizyczna praca. Kierowca tira, który pracuje w firmie spedycyjnej wprawdzie może liczyć na dosyć wysokie zarobki ale obkupione jest to dużym stresem oraz skazaniem często tylko na siebie. Czas pracy kierowcy Wszystko musi odbywać się systemem godzinowym. Osiem godzin jazdy i osiem postoju. Wydruki z tachometru wykażą ka..

2012-11-07

Import z Chin odzieży roboczej

Dziś nieco zaskoczę i napiszę słów kilka na temat importowania odzieży roboczej. Jak wiadomo import, głównie z Chin to temat ostatnio bardzo powszechny. Jak ugryźć temat? Dlaczego nie każdy może ściągać towary z Azji? Na co zwracać baczną uwagę przy tego typu rzeczach? Import odzieży roboczej z Chin Moim zdaniem przede wszystkim przed pierwszym ściąganiem z Chin warto zapoznać się gruntownie z tematem. Przede wszystkim trzeba wiedzieć od jakich sprzedawców można cokolwiek kupić i się nie za..

2012-09-18

Odzież robocza w firmie

W dzisiejszych czasach powstaje coraz więcej firm, w których wymagana jest na poszczególnych stanowiskach specjalistyczna odzież robocza. Odzież robocza stanowi ubranie dla pracownika, które regulują przepisy prawa. Odzież robocza jest różnorodna i posiada wiele typów, które są w dużym stopniu zależne od specyfiki danego zawodu. Najczęściej odzież robocza produkowana jest w specjalistycznych zakładach krawieckich, które w wyniku podpisania umowy między firmami podejmuje się uszycia takiej o..

2012-07-10

Odzież robocza nie jest tania

Jak się okazuje wielu szefów poważnych firm, bardzo ubolewa nad cenami odzieży roboczej. Dzieje się tak dlatego iż wiele z tych produktów ma atest, ba nawet nikt nie odważyłby się kupić takiej odzieży bez atestu. To dlatego odzież robocza jest taka droga i niestety nie każdego stać na to by ją kupować. Korzyści ze stosowania odzieży roboczej Przekonałem się po prostu że warto w to zainwestować, a w tym wypadku to naprawdę może być dla nas spora korzyść. To jest bardzo fajna i niezwykle p..

2012-04-29

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia