Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Import z Chin odzieży roboczej

Dziś nieco zaskoczę i napiszę słów kilka na temat importowania odzieży roboczej. Jak wiadomo import, głównie z Chin to temat ostatnio bardzo powszechny. Jak ugryźć temat? Dlaczego nie każdy może ściągać towary z Azji? Na co zwracać baczną uwagę przy tego typu rzeczach? Moim zdaniem przede wszystkim przed pierwszym ściąganiem z Chin warto zapoznać się gruntownie z tematem. Przede wszystkim trzeba wiedzieć od jakich sprzedawców można cokolwiek kupić i się nie zawieźć. Osobiście znajomy polecał ..

2012-09-18

Odzież robocza w firmie

W dzisiejszych czasach powstaje coraz więcej firm, w których wymagana jest na poszczególnych stanowiskach specjalistyczna odzież robocza. Odzież robocza stanowi ubranie dla pracownika, które regulują przepisy prawa. Odzież robocza jest różnorodna i posiada wiele typów, które są w dużym stopniu zależne od specyfiki danego zawodu. Najczęściej odzież robocza produkowana jest w specjalistycznych zakładach krawieckich, które w wyniku podpisania umowy między firmami podejmuje się uszycia takiej o..

2012-07-10

Odzież robocza nie jest tania

Jak się okazuje wielu szefów poważnych firm, bardzo ubolewa nad cenami odzieży roboczej. Dzieje się tak dlatego iż wiele z tych produktów ma atest, ba nawet nikt nie odważyłby się kupić takiej odzieży bez atestu. To dlatego odzież robocza jest taka droga i niestety nie każdego stać na to by ją kupować. Przekonałem się po prostu że warto w to zainwestować, a w tym wypadku to naprawdę może być dla nas spora korzyść. To jest bardzo fajna i niezwykle przychylna dla nas sprawa. Dotychczas mnóstwo by..

2012-04-29

Praktyczny prezent dla męża

Podczas ostatnich sobotnich zakupów mój mąż stwierdził, że w związku z generalnym remontem domu, który ostatnio kupiliśmy, musi kupić sobie ubrania robocze. Nie ma problemu, chociaż nie do końca rozumiałam dlaczego nie może pracować w starych dresach i trampkach z zeszłego sezonu? Odłożyliśmy ten zakup na jakiś czas, ale za każdym razem widziałam z jakim uwielbieniem mój małżonek ogląda te wszystkie „gadżety”, to postanowiłam zrobić mu niespodziankę i kupić cały zestaw ubrań do pracy. Ale stanęł..

2012-04-24

Pierwsza 1 2 3 4 5 » Ostatnia