Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Transport do Niemiec akcesoriów BHP

Branża przewozowa w naszym kraju jest branżą dynamicznie się rozwijającą i ten fakt na pewno nie ulega żadnej wątpliwości nikomu. Mowa w tym miejscu nie jest o przewozach krajowych, ale raczej o przewozach międzynarodowych osób oraz artykułów BHP, o przewozach busami do różnych krajów w Europie. Jednym z popularniejszych krajów w tym względzie są Niemcy. W tym kraju pracuje bardzo wielu Polaków toteż regularne przejazdy z różnych polskich miast są czymś niemalże koniecznym, czymś jak naj..

2015-12-17

Pracownicy BHP po pracy - Najlepsze akcesoria dla wędkarzy

Nie od dziś wiadomo, że wędkarstwo jest sportem dla wybranych, dla tych, którzy mają czas i cierpliwość. Jednakże nie chodzi wyłącznie o cechy wędkarza, gdyż wędkarstwo jest sportem, który wymaga również zainwestowania w sprzęt. Można łowić przy pomocy taniego sprzętu, można nie wyposażać się w sposób kompletny, ale de facto takie wędkarstwo nie będzie prawdopodobnie nas cieszyć.Wielu pracowników z branży BHP uwielbia chodzić na ryby. Stąd pomysł aby napisać artykuł na ten temat. Zrobi..

2015-12-16

W betonie siła - płyty betonowe

O ile drogi publiczne w głównej mierze mogą kojarzyć się z asfaltem, to drogi dojazdowe, teren budowy oraz różne drogi boczne to już inna kwestia. Wykonywanie ich z asfaltu nie byłoby dobrym rozwiązaniem, toteż w głównej mierze używa się tutaj betonowych płyt. Mogą przybierać one formę płyt pełnych, ale jednocześnie można tutaj używać płyt ażurowych. Dlaczego akurat dobrym rozwiązaniem w tym miejscu będą płyty betonowe, dlaczego to akurat beton jest tak dobrym rozwiązaniem na drogi tymcz..

2015-12-16

Gdzie na odpoczynek po pracy w branży BHP?

Praca w branży bhp jest bardzo wymagająca. Każdemu z nas należy się czasami odpoczynek. Tutaj nasuwa sie pytanie - gdzie pojechać aby chociaż na chwilę oderwać się od tej męczącej roboty. Nie będę odkrywczy, gdy napiszę że wszystko i tak zależy od zasobności naszego portfela. Jeżeli mamy dzieci to ciekawym pomysłem może być wycieczka do Disneylandu w Paryżu. Kraina, w której nie mówi się o finansach, podatkach, o wojnie ani o żadnej innej przykrej sprawie. O czym mowa? O krainie bajki, j..

2015-12-16

Wiatrówki - Jakie zasady BHP zachować?

Bardzo popularnym rodzajem broni, która to nie wymaga pozwolenia jest na terenie naszego kraju, wiatrówka. Warto więc wiedzieć, że wiatrówki są popularnym określeniem karabinku pneumatycznego, bądź też pistoletu pneumatycznego. Obecnie ten rodzaj broni jest używany w strzelectwie pneumatycznym czyli sporcie olimpijskim ale także i w rekreacji. Należy pamiętać też, że przy kontakcie z wiatrówką trzeba zachować odpowiednie zasady BHP tak jak w przypadku każdej innej broni. Nie lekceważmy tego,..

2015-08-31

Polskie obuwie BHP do kupienia w Kudowie Zdrój

Najsolidniejsze i najbardziej wytrwałe obuwie robocze można znaleźć w Polsce. Jest ono znane pod tym względem na całym świecie . Cechuje się wysoką jakością materiałów, z których jest wykonane, dla tego może się pochwalić takimi atutami. Marki produkujące Polskie obuwie są często wynagradzane za jakość na światowym rynku. Różnorodność wzorów jakie są dostępne potrafią nie raz zaskoczyć i przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi.  Kolorystyka też nie pozostaje o..

2013-12-16

Bezpieczeństwo podczas prac nad płytami drogowymi betonowymi

Tworzenie płyt drogowych betonowych jest to proces, podczas którego dokonuję się wszelkich zmian właściwości fizycznych jak i chemicznych tworzywa . Wkłada się w to bardzo wiele czasu jak i ciężkiej pracy. Nasza firma mieszcząca się we Wrocławiu zapewnia każdemu klientowi profesjonalną obsługę, pomoc jaki i szereg usług związanych z transportem, oraz doradztwem w zakresie prefabrykatów betonowych. Toczenie, frezowanie, szlifowanie czy spawanie to tylko niektóre z nich. Naszym atutem j..

2013-12-10

Analiza laboratoryjna w Chinach

Na rynku znajdziemy wiele firm oferujących pomoc w transporcie towarów zakupionych w Chinach, oraz zapewnieniu całej logistyki i wsparcia. Niezwykle ważną sprawą przy sprowadzaniu produktów z tego rejonu świata jest zadbanie odpowiednie certyfikaty umożliwiające przywóz do Polski oraz sprzedaż w naszym kraju. Nie należy tego lekceważyć, gdyż możemy zostać za to ukarani. Analizę laboratoryjną w Chinach zakupionych przez nas produktów radzimy zlecić pewnej firmie, którą znamy, bądź jest sprawdzona..

2012-12-17

Odzież ocieplana (termoaktywna) a prawo pracy

Dlaczego odzież robocza powinna być dopasowana indywidualnie do każdego przedsiębiorstwa i czy powinna być zapewniana przez pracodawców? Według obowiązującego prawa pracy pracodawca jest zobowiązany do wyposażenia pracownika w taką odzież jeżeli stanowisko, na którym ma pracować może powodować zabrudzenia jego własnej odzieży. Taka odzież robocza powinna zostać wydana pracownikowi przed podjęciem pracy, gdyż niedopuszczalne jest by pracownik używał własnej odzieży. Regulują to nie tylko ogólnie ..

2012-11-09

Transport międzynarodowy sprzętu BHP, Chiny - Polska

Transport międzynarodowy towarów związanych z odzieżą roboczą i BHP nie ma nic wspólnego z reklamowanymi w telewizji uśmiechniętymi kierowcami. To naprawdę męcząca i ciężka fizyczna praca. Kierowca tira, który pracuje w firmie spedycyjnej wprawdzie może liczyć na dosyć wysokie zarobki ale obkupione jest to dużym stresem oraz skazaniem często tylko na siebie. Wszystko musi odbywać się systemem godzinowym. Osiem godzin jazdy i osiem postoju. Wydruki z tachometru wykażą każdy błąd i próbę przek..

2012-11-07

Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia