Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Zasady BHP przy budowie grobu

Odpowiednie zachowanie zasad bhp podczas budowy grobu to zmartwienie grabarzy. Ten artykuł jest kierowany nie tylko do nich lecz również do osób, którym zależy na dobrym wykonaniu ten przykrej, budowanej czynności. Należy przede wszystkim dobrze zabezpieczyć miejsce wokół grobu oraz stosować dobre narzędzia. Jaki nagrobek wybrać na cmentarz poza miastem? Istotne pytanie, które w dobie kiedy coraz więcej osób przeprowadza się z miasta na wieś ma ogromne znaczenie. Jaki nagrobek wybrać na cment..

2016-06-07

Zasady BHP przy ocieplaniu pianką

 Wszyscy którzy zdecydowali się na ocieplenie swojego budynku pianką poliuretanową powinni zadbać o odpowiedni ubiór oraz przestrzeganie zasad BHP. Warto zapytać się o to profesjonalną firmę, która zajmuje się izolacją natryskową. Dzięki temu, że zdecydujemy się na ocieplanie pianką Wrocław, będziemy mogli wykonać je hydrodynamicznym natryskiem, co zapewni możliwość uzyskania najlepszych efektów z procesu izolacji. Można będzie się cieszyć z uzyskania gładkiej powłoki, która odznaczał..

2016-04-13

Odzież robocza nieodzownym elementem wyposażenia kampera

 Podróż kamperem nie od dziś kojarzy się wszystkim z bezpieczeństwem i spokojnym wypoczynkiem. Nie zapominajmy jednak, że jest to również duży samochód, który często się również psuje. W takim wypadku niezbędne jest posiadanie na wyposażeniu odzieży roboczej. Jest to ważne. Jednak dzisiaj chciałem Wam przedstawić uroki podróży kamperem na Mazurach. Warmińsko-mazurskie chyba wszystkim się kojarzy z jeziorami. Woda, plaże i niewzruszona powierzchnia czystych jezior robi wrażenie nie tyl..

2016-04-12

Spokojna praca w odzieży roboczej

Odzież robocza to nie tylko uniformy, które muszą nosić na co dzień przedstawiciele służb mundurowych. W wielu branżach do codziennej pracy niezbędna jest odzież robocza, której głównym zadaniem jest ochrona ubrań przed zabrudzeniem, ale nie tylko.Bardzo często odzież robocza jest charakterystyczna i pozwala odróżnić pracownika od klienta. Sprawdza się to, na przykład, w sklepach wielkopowierzchniowych, w których ubrania o odpowiedniej identyfikacji wizualnej pozwalają klientom znaleźć pracownik..

2016-03-15

Dobry program do fakturowania w branży BHP

Nie ma żadnych wątpliwości, że zajmowanie się rozliczaniem faktur w branży BHP jest czymś jak najbardziej koniecznym i nieodwołalnym, czego po prostu nie jesteśmy w stanie uniknąć. Samemu na pewno trudno jest ogarnąć wszelkie kwestie związane z pojęciem fakturowania, z pojęciem VAT, ale od czego mamy przecież specjalne programy. Można powiedzieć, że dobry program do fakturowania to dzisiaj skarb nieoceniony, to dzisiaj sposób na to, aby nie musieć się martwić o to, że coś nam nie wyjdzie tak..

2015-12-17

Transport do Niemiec akcesoriów BHP

Branża przewozowa w naszym kraju jest branżą dynamicznie się rozwijającą i ten fakt na pewno nie ulega żadnej wątpliwości nikomu. Mowa w tym miejscu nie jest o przewozach krajowych, ale raczej o przewozach międzynarodowych osób oraz artykułów BHP, o przewozach busami do różnych krajów w Europie. Jednym z popularniejszych krajów w tym względzie są Niemcy. W tym kraju pracuje bardzo wielu Polaków toteż regularne przejazdy z różnych polskich miast są czymś niemalże koniecznym, czymś jak naj..

2015-12-17

Pracownicy BHP po pracy - Najlepsze akcesoria dla wędkarzy

Nie od dziś wiadomo, że wędkarstwo jest sportem dla wybranych, dla tych, którzy mają czas i cierpliwość. Jednakże nie chodzi wyłącznie o cechy wędkarza, gdyż wędkarstwo jest sportem, który wymaga również zainwestowania w sprzęt. Można łowić przy pomocy taniego sprzętu, można nie wyposażać się w sposób kompletny, ale de facto takie wędkarstwo nie będzie prawdopodobnie nas cieszyć.Wielu pracowników z branży BHP uwielbia chodzić na ryby. Stąd pomysł aby napisać artykuł na ten temat. Zrobi..

2015-12-16

W betonie siła - płyty betonowe

O ile drogi publiczne w głównej mierze mogą kojarzyć się z asfaltem, to drogi dojazdowe, teren budowy oraz różne drogi boczne to już inna kwestia. Wykonywanie ich z asfaltu nie byłoby dobrym rozwiązaniem, toteż w głównej mierze używa się tutaj betonowych płyt. Mogą przybierać one formę płyt pełnych, ale jednocześnie można tutaj używać płyt ażurowych. Dlaczego akurat dobrym rozwiązaniem w tym miejscu będą płyty betonowe, dlaczego to akurat beton jest tak dobrym rozwiązaniem na drogi tymcz..

2015-12-16

Gdzie na odpoczynek po pracy w branży BHP?

Praca w branży bhp jest bardzo wymagająca. Każdemu z nas należy się czasami odpoczynek. Tutaj nasuwa sie pytanie - gdzie pojechać aby chociaż na chwilę oderwać się od tej męczącej roboty. Nie będę odkrywczy, gdy napiszę że wszystko i tak zależy od zasobności naszego portfela. Jeżeli mamy dzieci to ciekawym pomysłem może być wycieczka do Disneylandu w Paryżu. Kraina, w której nie mówi się o finansach, podatkach, o wojnie ani o żadnej innej przykrej sprawie. O czym mowa? O krainie bajki, j..

2015-12-16

Wiatrówki - Jakie zasady BHP zachować?

Bardzo popularnym rodzajem broni, która to nie wymaga pozwolenia jest na terenie naszego kraju, wiatrówka. Warto więc wiedzieć, że wiatrówki są popularnym określeniem karabinku pneumatycznego, bądź też pistoletu pneumatycznego. Obecnie ten rodzaj broni jest używany w strzelectwie pneumatycznym czyli sporcie olimpijskim ale także i w rekreacji. Należy pamiętać też, że przy kontakcie z wiatrówką trzeba zachować odpowiednie zasady BHP tak jak w przypadku każdej innej broni. Nie lekceważmy tego,..

2015-08-31

Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia