Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Powrót do: Informacje ogólne

Analiza laboratoryjna w Chinach


kontenerNa rynku znajdziemy wiele firm oferujących pomoc w transporcie towarów zakupionych w Chinach, oraz zapewnieniu całej logistyki i wsparcia. Niezwykle ważną sprawą przy sprowadzaniu produktów z tego rejonu świata jest zadbanie odpowiednie certyfikaty umożliwiające przywóz do Polski oraz sprzedaż w naszym kraju.

Wszystko o imporcie z Chin

Nie należy tego lekceważyć, gdyż możemy zostać za to ukarani. Analizę laboratoryjną w Chinach zakupionych przez nas produktów radzimy zlecić pewnej firmie, którą znamy, bądź jest sprawdzona z innego źródła.

Jeżeli chcemy importować żywność lub innego produkty spożywcze to zadbajmy aby wybrana przez nas firma posiadała akredytację norm EN/ISO/EC 17025:2005 lub statut Centralnego Laboratorium Europejskiego. Firma, którą zdecydujemy się poprosić o przeprowadzenie analizy naszych towarów w Chinach powinna posiadać tamtejszą akredytację od wiarygodnej instytucji oraz kooperować z Polską Organizacją Akredytacyjną.

roboczeBardzo istotne

To jest niezwykle istotne, i będzie decydowało o powodzeniu naszego zakupu i przewozu do kraju. Badania laboratoryjne powinny być przeprowadzane w znanych i akredytowanych chińskich laboratoriach, które profesjonalnie się tym zajmują. Tyko dobre firmy importowe, które oferują usługę transportu towarów mogą zaoferować usługę analizy laboratoryjnej tam na miejscu. Jest to podstawowa metoda ograniczająca ryzyko w imporcie z Chin.

Kontrola towaru z Chin

Kontrola powinna być obowiązkową usługą w każdej firmie importowej. Polegać powinna na sprawdzeniu jakości, certyfikatów, opakowań oraz wybranego asortymentu. 

Tak samo powinno być z odzieżą roboczą - przed zakupem warto pokusić się o analizy laboratoryjne. Zwłaszcza kupując taką odzież w Chinach czy innych krajach Azjatyckich.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy