Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Powrót do: Informacje ogólne

Czy warto kupić otulacz do fotelika


Otulacz do fotelika to "must have" na liście wyprawkowej przyszłej mamy. Stanowi idealny sposób ma okrycie malucha w podróży, kiedy pogoda za oknem staje się coraz się bardziej mroźniejsza. 

Miłe i przyjemne w dotyku, pozwolą niemowlakowi zaznać spokoju i ciepła podczas jazdy samochodem. Odpowiednie okrycie posłuży przez pierwszych kilkanaście miesięcy życia dziecka, pozwalając na otulenie dziecka w podróży i zabezpieczenie go przed utratą ciepła. 

Wygoda i bezpieczeństwo podróży

Grube kombinezony, w które ubierane są dzieci jesienią i zimą, nie są dobrym rozwiązaniem w foteliku samochodowym. Masywne kurtki i kombinezony sprawiają, że pasy bezpieczeństwa nie przytrzymują dziecka w odpowiedni sposób.

W ten sposób powstaje obawa, że pasy bezpieczeństwa mogą nie spełnić spełnić swojej funkcji. W odpowiedzi na tę kwestię, na rynku istnieje bogata oferta otulaczy do fotelika [https://tamaja.pl/otulacze-do-fotelika]. Stanowią one interesującą alternatywę dla kombinezonów, dostarczając dziecku ciepło, oraz co najważniejsze - odpowiednią ochronę w podróży. Otulacze do fotelika są starannie zaprojektowanie, by zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo podróży.

Dopasowują się do fotelików mocowanych na pasy bezpieczeństwa, jak i tych montowanych na bazach isofix. Otulacze można włożyć do fotelików z 3 - punktowymi oraz 5 - punktowymi pasami bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem jest fakt, że otulacze są przymocowane do fotelika, tak więc nie ma możliwości ześlizgnięcia się, jak to może się zdarzyć w przypadku kocyka. 

Otulacze z funkcją kocyka

Czy_warto_kupic_fotelik_360Otulacze mają też szersze zastosowanie - można włożyć je do gondoli lub spacerówki, i korzystać z nich jako alternatywy dla tradycyjnego kocyka. Kapturek, który ma możliwość ściągnięcia, zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed utratą ciepła. Również w późniejszym czasie, kiedy dziecko już będzie za małe do fotelika, można z takiego otulacza korzystać jak ze zwykłego kocyka. Tym samym zyskujemy produkt, który posłuży nam przez lata.

Wykonanie otulacza do fotelika

Otulacze do fotelika wykonane są najczęściej z bawełny oraz miękkiego w dotyku velvetu. Wypełnienie, które pozwala zachować ciepło, składa się z antyalergicznej włókniny. Bardzo często zewnętrzna warstwa pokryta jest welurem, a wewnętrzną warstwę stanowi bawełniane pokrycie. Wszystkie tkaniny są miłe i delikatne w dotyku.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy