Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Powrót do: Informacje ogólne

Czy warto kupić fotelik 360?


Foteliki obrotowe stają się coraz bardziej popularne na polskim rynku ze względu na wygodę ich użytkowania. Czym jest fotelik 360 oraz czy jest bezpieczny dla dziecka? Czy nadaje się do każdego samochodu? Oto odpowiedzi na nurtujące pytania.

Czy fotelik 360 jest bezpieczny?

O urodzeniu dziecka zmienia się cały świat, dbając o nowego domownika bezwzględnie trzeba kupić fotelik samochodowy, by dziecko mogło podróżować bezpiecznie. Coraz bardziej popularne stają się foteliki z obrotowym siedziskiem. Jest to niezwykle innowacyjne połączenie tradycyjnego fotelika z rotacyjną podstawą, która pozwala przekręcać siedzisko nawet do 360 stopni.

Dzięki temu dziecko może podróżować tyłem do kierunku jazdy, może być przodem, kiedy rodzice tego potrzebują a nawet fotelik może być bokiem by łatwiej wpiąć dziecko w pasy bezpieczeństwa. Fotelik 360(https://www.besafe.com.pl/produkt/izi-turn-i-size) nie wypadnie z bazy ani nie przekręci się samodzielnie, ponieważ jest wyposażony w odpowiednie blokady gwarantujące bezpieczeństwo.

Jak dopasować fotelik 360 do samochodu?

Czy_warto_kupic_fotelik_360Każdy fotelik należy koniecznie dopasować do swojego samochodu. Każde auto ma inne siedzenia, kąt pochylenia siedzeń i oparcia. Przy wyborze niekoniecznie trzeba sugerować się ceną, ponieważ najdroższy fotelik może nie pasować do samochodu, którym porusza się codziennie rodzina.

Fotelik dobiera się przede wszystkim do wagi i wzrostu dziecka, ważna jest także regulacja oparcia, by fotelik mógł rosnąć razem z maluchem. Foteliki 360 mają coraz lepsze wyniki w testach zderzeniowych takich jak ADAC, w których sprawdzane są parametry bezpieczeństwa, ale także łatwość obsługi, ergonomia fotelika oraz skład chemiczny. Wielu producentów produkuje już foteliki 360, które są coraz bardziej lubiane przez rodziców, dlatego na pewno uda się dopasować fotelik do każdego samochodu. 

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego wybór fotelika nie można pozostawić przypadkowi. Foteliki obrotowe są bardzo wygodne, ponieważ każdy rodzic wie jak trudno zapiąć dziecko w pasy. Gdy fotelik jest przodem do drzwi samochodowych rodzic i dziecko bez stresu mogą przygotować się do podróży.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy