Topowy producent ubrań dla niemowląt oraz hurtownia odzieży dla dzieci jednocześnie

Marko jako producent ubrań dla niemowląt

Producent działa na rynku ubrań dla niemowląt od 1991 roku. Jako producent ubrań dla niemowląt stawia na pełny profesjonalizm, co uczyniło go liderem na rynku. Firmę wyróżnia innowacyjność oraz dbałość o bezpieczeństwo dzieci

Ubrania dla dzieci od firmy Marko cechują się bardzo wysoką jakością materiałów oraz wykonania. Wszystkie materiały są w pełni certyfikowane Certyfikatami Unii Europejskiej. Producent ubrań dla niemowląt opiera się na wieloletnim doświadczeniu i dbałości o każdy szczegół procesu produkcyjnego.

Ubranka spełniają również najwyższe standardy jeśli chodzi o design - są stylowe i zgodne z najnowszymi trendami mody dziecięcej. Funkcjonalne, wytrzymałe i stylowe. Marko projektuje w pełni przemyślane ubranka tak, aby rozwiązywały wiele problemów związanych z ich codziennym użytkowaniem. Dzięki swojemu kompleksowemu podejściu do procesu produkcyjnego i projektowego producent ubrań dla niemowląt jest "wziętą" marką, co pozwala mu na rozwój również na zagranicznych rynkach.

Marko jako hurtownia odzieży dla dzieci

hurtownia_odziezy_dla_dzieciPierwsze kroki na rzecz rozwoju hurtowni Marko podjęło już w 1989 roku, jednak pierwsze artykuły z branży niemowlęcej pojawiły się w Marko w 1995 roku. Wysoka dbałość o prawidłowe standardy firmy przykuły uwagę wielu klientów szukających producenta ubrań dla niemowląt wysokiej jakości, co zaowocowało jej dynamicznym rozwojem.

Marko rozwijało się wprowadzając coraz to większe magazyny oraz pracę trzyzmianową. Obecnie Marko posiada hurtownię o powierzchni dwóch boisk piłkarskich. Hurtownia znajduje się w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 17.

Jako hurtownia odzieży dla dzieci, Marko posiada ogromną ilość różnego rodzaju asortymentu, dlatego oprócz hal hurtowni fizycznej o pojemności 2000 palet towaru posiada również działalność eksportową oraz sprzedaż internetową. Marko jako producent ubrań dla niemowląt jest posiadaczem takich marek jak: BeSafe, Tiny Love, K’s Kids, Love to Dream, Alilo, Trunki, Dreambaby, Nanobebe, i wielu innych.