Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Powrót do: Informacje ogólne

Rączki do toreb wygodne i bezpieczne


Ciężko wyobrazić sobie choćby najmniejszą podróż bez przygotowania odpowiedniego bagażu. Dlatego też niezmiernie ważne jest to, by planując wycieczkę czy urlop, zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Niezależnie od tego, czy wybór padnie na komplet dobranych kolorystycznie lub rozmiarem walizek, czy na pojemny plecak turystyczny, przedmioty te mają kluczowe znaczenie dla komfortu podróży.

Jednak nieraz zdarza się, że ciężkie bagaże utrudniają swobodne przemieszczanie się. Na szczęście istnieje kilka sposobów na to, jak zadbać o swoją wygodę. Z pomocą mogą przyjść na przykład miękkie rączki walizkowe czy ochraniacze dłoni.

Wygodne i miękkie rączki do toreb, walizek, plecaków

Ulubione walizki czy torby nie tylko służą do przenoszenia bagażu z miejsca na miejsce, ale mogą też być modnym dodatkiem podróżnym. Dlatego też warto zatroszczyć się o nie tak, by zachowały się w dobrym stanie możliwie najdłużej. Jednak w czasie wędrówki niemniej od wyglądu ważna jest wygoda.

Co więc zrobić, gdy przeliczyliśmy się nieco z wagą bagażu, a uchwyt ukochanej walizki wrzyna się w rękę, powodując ból i dyskomfort? By uniknąć sytuacji, która nieprzyjemnie mogłaby wpłynąć na samopoczucie podczas urlopu, warto zaopatrzyć się w rączki do toreb, walizek lub plecaków. Wykonane z miękkiego tworzywa rączki walizkowe znacząco podnoszą komfort odczuwalny w trakcie noszenia czy przenoszenia z miejsca na miejsce bagaży.

Uchwyty do toreb dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dopasować można ich rozmiar do posiadanego przez siebie bagażu. Dzięki swojej suwakowej główce rączki doskonale dopasują się również do mniej standardowych wymiarów toreb, na przykład przy pokrowcach narciarskich lub wędkarskich.

Ochraniacze dłoni - uwaga na ręce

Długotrwałe noszenie toreb czy ciężkiego plecaka jest obciążające nie tylko dla pleców i kręgosłupa, ale również dla dłoni. W niektórych przypadkach przenoszenie ciężkiego sprzętu może skończyć się nie tylko bólem, ale i nieestetycznymi zgrubieniami czy odciskami.

Dlatego poza miękkimi rączkami walizkowymi warto również zwrócić uwagę na ochraniacze dłoni. Wykonany z równie miękkiego tworzywa jak rączka, sprawia, że metalowa konstrukcja uchwytu walizki nie będzie wpijać się w ciało. Dzięki temu ochraniacz znacząco wpływa na dobre samopoczucie nawet podczas noszenia cięższego niż zazwyczaj sprzętu.

Sprawdź w hurtowni z dodatkami kaletniczymi: https://agry.pl/index.php/nasza-produkcja/ramy-raczki
KOMENTARZE:

Brak komentarzy