Laser frakcyjny CO2 dla zdrowia pracowników

Fototermoliza frakcyjna i resurfacing laserowy to nazwy tego samego procesu mającego na celu szybkie odmłodzenie skóry z długotrwałym efektem, a także usunięcie plam starczych, zmarszczek, blizn i rozstępów za pomocą lasera frakcyjnego.

Technika termolizy frakcyjnej jest z powodzeniem stosowana na całym świecie od wielu lat i wykazuje maksymalną skuteczność w niechirurgicznym odmładzaniu i niechirurgicznym ujędrnianiu skóry twarzy i ciała.

Przed zabiegiem - laser CO2

Przed zabiegiem lekarz dokonuje indywidualnego ustawienia lasera (moc, intensywność i czas naświetlania) w zależności od specyfiki struktury i stanu skóry pacjenta. Laser CO2 Kraków może wywołać niewielki obrzęk i zaczerwienienie skóry, które utrzymują się przez 2-3 dni, a także złuszczanie, które ustępuje w ciągu 5-6 dni. Następnego dnia po zabiegu można wykonać normalny makijaż.

Dzięki zastosowaniu lasera frakcyjnego z powodzeniem rozwiązywane są następujące problemy:

• wygładzenie powierzchni skóry;
  • znaczne odświeżenie i rozświetlenie, co jest bezpośrednio związane z efektem peelingu;
  • widoczny spadek porowatości;
  • redukcja zmarszczek skórnych, zarówno małych, jak i dużych fałdów;
  • wyraźne napięcie i redukcja nadmiaru skóry;
  • wyrównanie tekstury skóry z zanikowymi bliznami potrądzikowymi (potrądzikowymi);
  • znaczące zniwelowanie wszelkiego rodzaju dyschromii (pigmentacji skóry);
  • likwidacja rozstępów i rozstępów, zarówno nabytych w okresie dojrzewania, jak i połogu.

Skuteczność metody fototermolizy

Skuteczność metody fototermolizy frakcyjnej polega na unikalnych możliwościach urządzeń laserowych stosowanych w klinice. Dzięki specjalnej konstrukcji urządzenia, wiązka lasera dzielona jest na wiele frakcji - mikropromieni.

Mikrouszkodzenia wywołane przez laser frakcyjny Kraków daje sąsiednim, nieuszkodzonym obszarom impuls do aktywnej naprawy struktury skóry na całej leczonej powierzchni. Dzięki nieuszkodzonym, ale aktywnie eksponowanym termicznie obszarom skóry dochodzi do silnej reakcji remodelującej - wzrostu jakościowo nowej, pogrubionej warstwy skóry właściwej i naskórka.

Komórki zaczynają intensywnie odbudowywać uszkodzony obszar, nowe komórki dzielą się i przekształcają aktywnie, syntetyzowany jest kolagen, uszkodzone tkanki zastępowane są nowymi włóknami, stymulowane są również wszystkie procesy metaboliczne. Tworzy się odnowiony szkielet komórkowy - skóra staje się młodsza od wewnątrz.

Więcej informacji: https://leaclinic.pl/laser-frakcyjny-co2/