Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Powrót do: Informacje ogólne

Projekt domu Jaskółka 7 z garażem na dwa samochody


Dla każdego kto poszukuje niewielkiego parterowego domu z poddaszem, przeznaczonego dla rodziny składającej się z czterech lub pięciu osób Jaskółka 7 z garażem 2-stanowiskowym będzie znakomitym rozwiązaniem. Dom łączy w sobie styl nowoczesny oraz tradycyjny, dzięki czemu każdy będzie się w nim dobrze czuł. Bryła domu jest elegancka i przyjemna dla oka. Jaskółka 7 z garażem 2-ST wpasuje się w każde otoczenie.

Charakterystyka domu Jaskółka 7

Jak już wspomniano Jaskółka 7 z garażem 2-ST to dom przeznaczony dla rodziny liczącej cztery, maksymalnie pięć osób. Bryła domu jest zwarta. Kryty jest on dwuspadowym dachem. Dodatkowo w bryle domu uwzględniono garaż na dwa samochody. Projekt ten charakteryzuje się funkcjonalnym a jednocześnie prostym wnętrzem. W budynku znajduje się strefa dzienna (na parterze) oraz strefa nocna (na poddaszu).

Dodatkowo w projekcie domu uwzględniono częściowo zadaszony salon, który może służyć za przedłużenie jadalni w letnie dni. Również powierzchnia nad garażem jest w pełni funkcjonalna, można ją wykorzystać jako strych lub zrobić tam dodatkowy pokój.  Jaskółka 7 jest standardowo ogrzewana kotłem na paliwo stałe, który znajduje się w kotłowni. Można również wybrać opcję z piecem gazowym.

Technologia wykonania

Dom ten wybudowany jest w technologii murowanej. Nie posiada podpiwniczenia. Jest posadowiony bezpośrednio na ławach ze zbrojeniem oraz stropach fundamentowych.Ocieplenie za pomocą styropianu grafitowego o grubości 15 cm sprawia, że dom jest bardzo ciepły. Zastosowanie odpowiednich materiałów budowlanych sprawia, że projekt domu Jaskółka 7 z garażem na dwa samochody ma bardzo niski wskaźnik rocznego obliczonego zapotrzebowania na energię pierwotną dla budynku, czyli jest niezwykle energooszczędny. Jest on znacznie poniżej obowiązujących wymagań. Mimo wysokiej jakości materiałów budowlanych dom Jaskółka 7 z garażem 2-ST jest stosunkowo tani w budowie.

Źródło: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-jaskolka-7-z-garazem-2-st-jc92/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy