Artykuły o odzieży roboczej

A free web template for you, by us

Powrót do: Informacje ogólne

Ochrona głowy w militarnym stylu


Urazy głowy mogą być bardzo dotkliwe w skutkach, w większej ilości przypadków prowadzą do poważnych konsekwencji zdrowotnych, a nawet sytuacji bezpośredniego narażenia życia. Wiedzą o tym choćby poważnie podchodzący do tematu rowerzyści, a tym bardziej motocykliści. Zwłaszcza ci drudzy nie pozwolą sobie na wyjazd bez kasku, ponieważ pierwszy upadek mógłby się skończyć tragicznie.

Militarne nakrycia głowy

W dziedzinie militarystki zamiast kasków mamy hełmy, produkt tak naprawdę analogiczny pod względem kształtu, roli i funkcjonalności. W przypadku ochrony głowy nie można iść na kompromisy, dlatego oferowane tu produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy i są stworzone tak, by w żaden sposób nie narażać głowy.

Jest to dopracowane zarówno ze względu na sam materiał i technikę wykonania, dostosowując je do narażenia płynącego z zewnątrz, jak i od drugiej strony. Możemy znaleźć również czapki, kapelusze, chusty, arafatki, czapki z daszkiem, czy moskitiery. Szczegóły znajdziesz na: https://naprzelaj.com.pl/29-nakrycia-glowy

Artykuły militarne

Hełm militarny od spodu zabezpieczony jest specjalnym tworzywem, zmiękczającym powierzchnię i zapobiegającym twardemu odbijania się głowy od hełmu.

Dla lepszego zabezpieczenia go przed spadnięciem z głowy, w konstrukcji produktu zastosowano specjalne paski, służące zapięciu pod brodą i przy głowie, lekko elastyczne, dopasowujące się do ciała i niepowodujące zadrapania skóry.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy